A.Sakalo įmonė privatumo politika

Redaguota ir galioja nuo: 2024-05-30

Įžanga

Vora.lt el. parduotuvėje, kuri yra adresu www.vora.lt, vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią renka ir registruoja Vora.lt , tipai ir kaip mes ją naudojame. Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis el. Paštu: arsakalas@hotmail.com . Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, kiek tai susiję su informacija, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka Vora.lt. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Renkama informacija

Asmeninė informacija, kurią prašoma pateikti, ir priežastys, dėl kurių prašoma ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai prašysime pateikti asmeninę informaciją. Jei su mumis susisieksite tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums siųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti. Kai registruojatės paskyroje, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, pvz., vardo ir pavardės, įmonės pavadinimo, adreso, el. pašto adreso ir telefono numerio.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant: • Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę; • Tobulinti, pritaikyti ir plėsti mūsų svetainę; • Suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine; • Naujų produktų, paslaugų, funkcijų ir funkcionalumo kūrimui; • Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo, atnaujinimų ir kitos su svetaine susijusios informacijos teikimo, rinkodaros ir reklamos tikslais; • Siųsti jums el. Laiškus; • Ieškoti sukčiavimo atvejų ir užkirsti jiems kelią;

Žurnalo failai

Vora.lt taiko standartinę žurnalų failų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi interneto svetainėse. Tai daro visos prieglobos paslaugas teikiančios bendrovės, ir tai yra prieglobos paslaugų analizės dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiančiuosius / išeinančiuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Šios informacijos paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Reklamos partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno Vora.lt reklamos partnerio privatumo politiką. Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie yra naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, rodomuose Vora.lt, kurie yra siunčiami tiesiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui matuoti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote jūsų lankomose svetainėse, pritaikyti. Atkreipkite dėmesį, kad Vora.lt neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika

Vora.lt privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių. Slapukus galite išjungti naudodamiesi individualios naršyklės parinktimis. Išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis rasite atitinkamose naršyklių svetainėse. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojantis Verslas Media privatumo politikos kūrimo įrankiu.

CCPA privatumo teisės

Pagal CCPA, be kitų teisių nustatymus, vartotojai turi teisę: • reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis renkanti įmonė atskleistų, kokių kategorijų ir kokius konkrečius asmens duomenis apie vartotojus ji surinko. • reikalauti, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus vartotojo asmens duomenis. • reikalauti, kad įmonė, kuri parduoda vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų. Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

BDAR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad žinote visas savo teises, susijusias su duomenų apsauga. Kiekvienas naudotojas turi šias teises: Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį. Teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti papildyti, jūsų manymu, neišsamią informaciją. Teisė ištrinti duomenis – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis. Teisė apriboti duomenų tvarkymą – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą. Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad tvarkytume jūsų asmens duomenis. Teisė į duomenų perkėlimą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums. Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija dėl vaikų naudojimosi svetaine

Kitas mūsų prioritetas – užtikrinti vaikų apsaugą naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) kontroliuoti jų veiklą internete. Vora.ltsąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Kontaktai iškilus klausimams

A.Sakalo įmonė

T.Ivanausko g. 157 ,Kaunas  LT46304, Lietuvos Respublika

Tel. +370 687  70814

arsakalas@hotmail.com